Holubek Rally Team zdobył Mistrza Śląska w klasie K3

holubekW sobotę 1 lutego 2020 organizatorzy Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska zaprosili do Tychów uczestników cyklu na uroczyste zakończenie sezonu 2019 oraz rozdanie pucharów za czołowe lokaty. Załoga Holubek Rally Team Krystian Holubek/Sebastian Jaźwa po niezwykle udanym sezonie zdobyła tytuł Mistrza Śląska w klasie K3, a także stanęła na trzecim stopniu podium w klasyfikacji generalnej cyklu, ale przy okazji jako pierwsza załoga jadąca samochodem napędzanym na jedną oś.

” Bardzo cieszy nas ten rezultat-mówi Krystian-zwłaszcza postęp, jaki zrobiliśmy w trakcie sezonu. Dopracowaliśmy kilka rzeczy w samochodzie, dzięki czemu znacznie pewniej się w nim czujemy.Rozwijamy się z każdym kilometrem i myślę że to nie koniec. Wynik w tym sezonie napawa optymizmem, w przyszłym sezonie chcemy powalczyć o utrzymanie tytułu mistrza w klasie 3. Będzie to niewątpliwie trudne zadanie, ale damy z siebie wszystko”

Na kolejnych stopniach podium w klasie K3 stanęli Sebastian Bojdoł/Andrzej Mrowczyk (Renault Clio RS) oraz Grzegorz Szabat/Sławomir Szabat (VW Golf II)

” Gratuluję organizatorom za stworzenie bardzo ciekawego cyklu-kontynuuje kierowca-ścigamy się po pięknych, malowniczych o bardzo zróżnicowanej konfiguracji trasach województwa opolskiego i śląskiego, Było szybko, było wąsko, było technicznie, a więc tak, jak uwielbiają zarówno kierowcy i kibice. Gratuluję wyniku i bardzo dziękuję pozostałym załogom za niezwykle zaciętą rywalizację na poszczególnych rajdach i bardzo sympatyczną atmosferę. Mam nadzieję, że ponownie spotkamy się wszyscy w sezonie 2020, tym bardzie, że organizator zaplanował włączenie do cyklu kolejny, ciekawy rajd z tradycjami, Rajd Festiwalowy w Opolu”

„Chciałbym bardzo mocno podziękować naszym partnerom oraz całemu zespołowi bez których nasze starty w RSPŚ nie były by możliwe – mówi pilot Sebastian Jaźwa.  Wielkie brawa i ukłony w stronę organizatorów za tak wspaniale odcinki na których mogliśmy jechać. Sezon 2019 jest już za nami lecz nie zwalniamy tempo i szykujemy się już na kolejne rajdy dziękuję też mojemu kierowcy, oraz wszystkim kibicom. Tym którzy śledzili nasze poczynania na odległość, oraz tym którzy wybrali się na odcinki. Widok dopingujących ludzi przy trasie jest naprawdę budujący i pozytywnie nastrajający “.

Dziękujemy naszym partnerom:
– Florys Ryszard Florczykiewicz – firma ogrodnicza – www.florys.ox.pl
– Labotest sp. z o.o. – Laboratorium Inżynierii Lądowej – www.labotest.pl
– Kwiaciarnia “Mariusz” – www.kwiaciarniamariusz.pl
– Noxudol Serwis Zabezpieczeń Antykorozyjnych, Auto-Serwis, Serwis Opon Cielusek – www.auto-konserwacja.pl
– Elektromechanika Pojazdowa Zbigniew Francuz – tel. 502 575 385
– Żaluzje Klimsza – www.klimsza.eu – żaluzje, rolety, bramy

mat.pras. 

fot. Anusiewicz