Policjanci poszukują zaginionego 67-latka

poszukiwaniaCieszyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 67-letniego mieszkańca Ochab Małych. Mężczyzna wczoraj w godzinach popołudniowych oddalił się miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z cieszyńską Policją tel. 33 8516255.

Aktualizacja: 

zaginionyPolicja otrzymała nagranie z monitoringu przy ulicy Wierzbowej w Chybiu, na którym prawdopodobnie widać zaginionego mężczyznę.Zwracamy się z prośbą do mieszkańców oraz przedsiębiorców posiadających monitoring w Ochabach oraz Chybiu o weryfikację nagrań z dnia wczorajszego oraz dzisiejszego. Mogłoby to pomóc w odtworzeniu trasy jaką mógł pokonać zaginiony 67-letni mieszkaniec Ochab Małych.

Cieszyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 67-letniego mieszkańca Ochab Małych. Mężczyzna wczoraj w godzinach popołudniowych oddalił się miejsca zamieszkania. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z cieszyńską Policją tel. 33 8516255. 67-letni mężczyzna zaginął w środę 5 lutego 2020 roku w Ochabach Małych. Mężczyzna ma problem z komunikowaniem się, przez co kontakt z nim jest utrudniony, nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe łysina z bocznymi włosami, oczy niebieski, okulary

Znaki szczególne: Mężczyzna podczas chodu gestykuluje.Ubiór zaginionego: zimowa kurtka koloru szaro-zielonego, niebieskie spodnie typu jeans, buty brązowe, skórzane za kostkę, czarna czapka.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Policji w Cieszynie – telefon 33 8516255 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

fot. dzięki uprzejmości OSP Ochaby 

zaginiony