Holubek Rally Team po Rajdzie Ziemi Głubczyckiej

17-18.05.2019 odbył się Rajd Ziemi Głubczyckiej. Super KJS, w którym udział wzięła załoga Holubek Rally Team (Krystian Holubek/ Sebastia Jaźwa), składał się z dwóch odcinków ( OS Idared 3,8km i OS Golden 3,4km) pokonywanych trzykrotnie. Była to trzecia eliminacja Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska rozgrywana równolegle z Rajdem Okręgowym (Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska).

Kierowca Holubek Rally Team – Krystian Holubek:
„Odcinki były naprawdę szybkie. Czegoś takiego jeszcze nie jechałem. Na pierwszym przejeździe pierwszego odcinka miałem problem się w tym odnaleźć. Na kolejnym odcinku już było znacznie lepiej. Na tyle lepiej że wskoczyliśmy na drugie miejsce. Cały czas poprawialiśmy tempo. Pogoda dopisała, co sprzyjało przyczepności, a to częściowo mogło się do tego przyczynić. Na ostatniej pętli Załoga Przemysław Kurek/ Jakub Kraft miała awarię, która wyeliminowała ich z rajdu dzięki czemu wskoczyliśmy na 1 miejsce w klasie K3 a zarazem 3 miejsce w klasyfikacji generalnej SKJS. To nasze pierwsze zwycięstwo w Super KJS, także emocje były naprawdę spore. Wszystko zagrało jak należy. Teraz przygotowujemy się do kolejnej eliminacji.”

Następnym rajdem rozgrywanym w ramach Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska będzie Rajd Ziemi Pszczyńskiej, który odbędzie się 9.06.2019r.

Partnerzy Holubek Rally Team:
– Florys Ryszard Florczykiewicz – firma ogrodnicza – www.florys.ox.pl
– VIFI – internetowy portal informacyjny – www.vifi.pl
– Labotest sp. z o.o. – Laboratorium Inżynierii Lądowej – www.labotest.pl
– Kwiaciarnia “Mariusz” – www.kwiaciarniamariusz.pl
– Noxudol Serwis Zabezpieczeń Antykorozyjnych, Auto-Serwis,
Serwis Opon Cielusek – www.auto-konserwacja.pl
– Elektromechanika Pojazdowa Zbigniew Francuz – tel. 502 575 385