Roksana Węgiel – VIII Koncert Charytatywny “Wyśpiewajmy Marzenia”

VIII Koncert Charytatywny już 20 września 2019r. Będzie z nami ROKSANA WĘGIEL zwyciężczyni 16 Konkursu Piosenki Eurowizji Junior oraz I edycji „The Voice Kids” ZAPRASZAMY 🙂

Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Cieszynie oraz Stowarzyszenie “Nasze Dzieci” serdecznie zapraszają na VIII Koncert Charytatywny „WYŚPIEWAJMY MARZENIA”, który odbędzie się 20 września 2019r. o godz. 18:00 w Hali Widowskowo- Sportowej w Cieszynie. Gwiazdą wieczoru będzie Roksana Węgiel zwyciężczyni 16 Konkursu Piosenki Eurowizji Junior oraz I edycji „The Voice Kids” W programie koncertu przewidziany jest także spektakl w wykonaniu uczniów ZPSWR.  Ponadto zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na imprezy towarzyszące od godz. 16:00 – 17:45. W programie: kreatywny plac zabaw z animacjami, bańką mydlaną,strefą mini relaks dla dzieci i wiele innych niespodzianek.

W trakcie imprezy odbędzie się wystawa prac artystycznych połączona z licytacją, a także zbiórka publiczna. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu specjalistycznego. ZPSWR to największa, publiczna placówka edukacyjna dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w wieku od 3- 25 lat. W jej ofercie znajdują się Zespoły Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy, Szkoła Podstawowa, Branżowa Szkoła I stopnia, Szkoła Zawodowa, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Internat. Jej misją jest edukacja, wychowanie, terapia i rehabilitacja dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim, z autyzmem oraz sprzężeniami. Wszystkie te zajęcia mogą się odbywać w specjalistycznych gabinetach takich jak: logopedycznych, gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej,arteterapii, muzykoterapii, choreoterapii, hydroterapii.

źródło: Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Cieszynie

fot.: www.roksana-wegiel.pl