Top Express Rally Team – podsumowanie pierwszej rundy

Od naszego pierwszego startu w tym roku minęło trochę czasu. Emocje opadły i można na chłodno podsumować Rajd o Puchar Burmistrza Kuźni Racborskiej czyli pierwszą rundę Rajdowy Puchar Śląska. Od braku odpowiedniej wtyczki do lawety, przez awarie chłodzenia Hondy aż po całkowitą “ewakuację” łopatek wentylatora chłodnicy. Małe pasmo pecha które nas dopadło popsuło nam trochę humory ponieważ po trzeciej pętli byliśmy zmuszeni do wycofania się z rajdu. 

Za pomoc przy naprawie auta na serwisie po drugiej pętli dziękujemy: Janusz StebelMichał BaronLeszek GluzaSzymon GańczarczykMarcin Biernat i Grupa Zgr.

Mamy nadzieję że powiedzenie “pierwsze koty za płoty” będzie miało zastosowanie w naszym wypadku i limit pecha na sezon 2019 został wyczerpany. Patrzymy w przyszłość i z dobrym nastawieniem szykujemy się na kolejne zawody. Już w tą niedzielę, 14 Kwietnia wystartujemy w 2 Runda SMT – Super KJS – Rajd Tyski i Super Sprint, która będzie pierwszą rundą Rajdowy Samochodowy Puchar Śląska. Zapraszamy do kibicowania na torze Fiata w Tychach i na odcinku drogowym w Jankowicach na ul. Złote Łany.

Nasze starty wspierają:
TOP Express
“SKORPION” Wiesław Sikora
MBM S.C. Magdalena Byczyńska, Marcin Stryczek
Nauka Jazdy Kowalik
Pixel-art grawerowanie laserowe, haft komputerowy
VIFI

Zdjęcia: Tuszyński Rally Foto – Jakub Tuszyński

Pozdrawiamy:
Patryk Siąkała i Robert Sęk