„Kobieta Dojrzała” – zobacz efekty metamorfozy!

Metamorfoza naszych Finalistek – Grażyny, Beaty, Marie i Andrei – trwa już ponad 2 miesiące. Czy widać efekty? Oczywiście! Zmiany już są znaczące, Panie promienieją, pięknieją, szczupleją i nabierają coraz większej ochoty do zmian w różnych obszarach swojego życia. A jakie wyniki osiągną pod koniec projektu można się będzie przekonać uczestnicząc w Gali Finałowej, 24 maja, w Cieszynie. Zainteresowanie biletami na to wydarzenie jest bardzo duże, więc jeśli masz ochotę być z nami w tym dniu, to jak najszybciej kup bilet: www.kobietadojrzala.eu/gala-finalowa/.

Czego możesz oczekiwać po tym wieczorze? Wielu atrakcji i inspiracji do Twojej własnej metamorfozy. Bo każdy czas w życiu jest dobry, by dokonać zmian na lepsze. My chcemy Cię zainspirować, wskazać drogę. Jest wiele możliwości na wyciagnięcie ręki, a lokalne firmy naprawdę oferują wiele, by Ci pomóc. Wszystkie te, które zaangażowały się w Projekt Kobieta Dojrzała i przeprowadziły metamorfozę naszych Finalistek jako współorganizatorzy, partnerzy czy sponsorzy, znajdziesz na stronie www.kobietadojrzala.eu w zakładce „ORGANIZATORZY”. Zajrzyj tam i zastanów się, czego Tobie potrzeba, by poczuć się spełnioną kobietą? Może i Tobie możemy pomóc?

Nie zastanawiaj się, dołącz do nas. Uczestnicząc w Gali będziesz miała możliwość nas poznać, a jednocześnie otrzymasz promocje i zniżki na nasze usługi. Na pewno będzie to miły, kobiecy, niezapomniany wieczór.  Spójrz, co czeka na Ciebie w tym dniu, a potem dołącz do nas!

Program Gali Finałowej Projektu „Kobieta Dojrzała” – 24 maj, Kasztanowy Dwór, Cieszyn.

  • Rozpoczęcie Gali – przywitanie Gości przez prowadzącą, Izabelę Kapiasovą.
  • „Jakie byłyśmy…” – prezentacja czterech Finalistek sprzed rozpoczęcia projektu.
  • „Kto nam dodał skrzydeł?” – prezentacja współtwórców projektu, autorów metamorfozy.
  • „Czasem wystarczy mały krok.” – pokaz mody projektantki Lady Vyvialovej i sklepu odzieżowego Marusha.
  • „Małe przyjemności.” – tort dla Gości i degustacja win.
  • „Nasza droga.” – krótka opowieść o tym, jak wyglądała czteromiesięczna metamorfoza.
  • „Wielki finał metamorfozy.” – prezentacja Finalistek projektu po metamorfozie.
  • Na zakończenie – koncert zespołu Lunatyp z udziałem Finalistek.