Cieszyńskie Rally4team w Mistrzostwach Europy Ultra4 King of Poland 2018

Po wielu latach w końcu jest! Ultra4 King of Poland, a dokładnie w dniach 11-13 października 2018 roku na torze offroadowym Olszyna Motopark rozegrana zostanie pierwsza w Polsce i finałowa – czwarta runda europejskich mistrzostw samochodów terenowych ULTRA4 – informuje Rally4team.

Rally4team to grupa osób startujących w rajdach terenowych, większość zaczynała parę lat temu na torze offroadowym Wojnarówka w Zamarskach (współzałożonego przez ks. Piotra Beczałę). Od paru lat ścigamy się z najlepszymi ekipami z Polski w rajdach przeprawowych, udało się nam wywalczyć dwukrotnie I miejsce w klasyfikacji generalnej rajdów szybkościowo-przeprawowych H6 oraz w klasyfikacji generalnej Poland Trophy za rok 2017 wskoczyliśmy na 3 miejsce.

Ultra4 King of Poland to dla nas wyzwanie, kolejny krok w terenowym ściganiu się z najlepszymi, a na tym rajdzie będą najlepsi z europy. Taki rajd to spore finanse, część budżetu wykładamy z własnej kieszeni, spinamy budżet, doszły kolejne wydatki związane z wyjazdem (kombinezony, doposażenie samochodu aby był zgodny ze specyfikacją dopuszczenia do startu w rajdzie) a to tylko część wydatków.

Do spięcia budżetu potrzebne jest nam 3000 zł, zrzutkę ustawiliśmy na 6000 zł, uzbieraną kwotę dzielimy na połowę, połowę przekażemy na cel charytatywny, drugą dokładamy do wyjazdu na rajd, obojętnie jaka kwota się uzbiera. Trzymajcie kciuki i liczymy na Wasze wsparcie! Poniżej link do zbiórki – dziękujemy!

Link do zbiórki – ZOBACZ
Nasza strona na FB – https://www.facebook.com/rally4team/
Link do strony rajdu – https://www.ultra4europe.com
Linki do materiałów prasowych:
http://rallyandrace.pl/king-of-poland-nadciaga/

http://zgorzelec.naszemiasto.pl/artykul/king-of-poland-nadciaga-to-trzeba-zobaczyc,4807243,art,t,id,tm.html?utm_source=social-media-facebook&utm_medium=przycisk-gora

Dziękujemy z góry za wsparcie.
Rally4team – Łukasz Gembala / Tomasz Szarzec