Wieczorem 27 września w Chybiu w pobliżu rejonu objętego opryskiem przeciw komarom przyjechały jednostki straży pożarnej, karetki pogotowia oraz policja. Poszkodowana była jedna osoba, która straciła przytomność. Świadkowie wiążą to zdarzenie z akcją odkomarzania, która rozpoczęła się  o godzinie 18:00. Podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy KPP w Cieszynie poinformował nas, że ekipa pogotowia ratunkowego reanimowała mężczyznę, który nagle stracił przytomność, jednak urządzenie do oprysku było sprawne i bez wycieku.

fot. Michał Fielek

 

NASZ FACEBOOK

O nas

Jesteśmy nowym, dynamicznie rozwijającym się portalem informacyjnym. Obszarem naszej działalności jest głównie Śląsk Cieszyński, jednak pozostajemy elastyczni – gdy tylko dzieje się coś szczególnego, zwiększamy swój zasięg!

Dokładamy wszelkich starań, aby ViFI było portalem, który przekazuje czytelnikom optymalną dawkę informacji. Nie chcemy, żeby nasz odbiorca czuł się przytłoczony nadmiarem niepotrzebnych wiadomości. Pragniemy, aby czytelnik ViFI chętnie odwiedzał portal, wiedząc, że szybko uzyska przejrzyste, wyselekcjonowane i starannie przygotowane newsy, fotoreportaże wywiady, artykuły i felietony.

Chcąc wykorzystać transgraniczny charakter regionu, nawiązaliśmy współpracę z naszymi czeskimi sąsiadami, przyjaciółmi i instytucjami, aby pozyskać wiarygodne informacje z Zaolzia. Liczą się dla nas wyłącznie sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki.

ViFI to zaufane źródło najświeższych i najciekawszych wiadomości!

ⓒ2017 vifi.pl / Projekt i wykonanie: Marcin Bujok