Pan Ireneusz ma 48 lat, jest oddanym tatą i kochającym mężem. Niestety, 6 lat temu jego życiem zawładnęła choroba nowotworowa. Diagnoza była dramatyczna – rak nerki. Kilka dni po tej tragicznej wiadomości Irek dowiedział się, że po raz trzeci zostanie tatą… mimo pesymistycznych rokowań doczekał narodzin synka i wciąż cieszy się życiem z rodziną.

Chorobę udało się spowolnić, jednak jej stadium jest tak zaawansowane, że szanse Ireneusza maleją z dnia na dzień. Jedyną nadzieją jest lek o nazwie Opdivo, który w Czechach jest refundowany, ale w Polsce pacjent może go otrzymać jedynie w przypadku czerniaka. Zatem pan Irek musi zapłacić za lekarstwo sam. Problem w tym, ze cena medykamentu jest horrendalna, a czasu coraz mniej. Fundacja Siepomaga zbiera pieniądze na leczenie Ireneusza, udało się już zgromadzić ponad 147 000 złotych, potrzeba jednak dużo więcej. Każda złotówka może przedłużyć życie Irka i szczęście jego rodziny.

 

 

NASZ FACEBOOK

O nas

Jesteśmy nowym, dynamicznie rozwijającym się portalem informacyjnym. Obszarem naszej działalności jest głównie Śląsk Cieszyński, jednak pozostajemy elastyczni – gdy tylko dzieje się coś szczególnego, zwiększamy swój zasięg!

Dokładamy wszelkich starań, aby ViFI było portalem, który przekazuje czytelnikom optymalną dawkę informacji. Nie chcemy, żeby nasz odbiorca czuł się przytłoczony nadmiarem niepotrzebnych wiadomości. Pragniemy, aby czytelnik ViFI chętnie odwiedzał portal, wiedząc, że szybko uzyska przejrzyste, wyselekcjonowane i starannie przygotowane newsy, fotoreportaże wywiady, artykuły i felietony.

Chcąc wykorzystać transgraniczny charakter regionu, nawiązaliśmy współpracę z naszymi czeskimi sąsiadami, przyjaciółmi i instytucjami, aby pozyskać wiarygodne informacje z Zaolzia. Liczą się dla nas wyłącznie sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki.

ViFI to zaufane źródło najświeższych i najciekawszych wiadomości!

ⓒ2017 vifi.pl / Projekt i wykonanie: Marcin Bujok